O systemie MojaPizza.pl

Sieć internetowych pizzerii MojaPizza.pl powstała z myślą o milionach polskich internautów, którzy stają się coraz bardziej wymagający i za pomocą internetu chcą realizować coraz więcej usług. Pizza na telefon to już standard, klienci oczekują jednak czegoś więcej.

System MojaPizza.pl umożliwia w ciągu kilku minut uruchomienie internetowej pizzerii. Pizzeria otrzymuje nie tylko kompleksowy system do obsługi zamówień internetowych, ale także swoją własną stronę z unikalnym adresem www.pizzeria.mojapizza.pl.

Dzięki serwisowi MojaPizza.pl internauci w jednym miejscu mają dostęp do całej sieci internetowych pizzerii. Z drugiej strony pizzerie mają dostęp do nowych klientów, do których wcześniej nie dotarły standardowymi drogami, np. poprzez kolportaż ulotek.

Korzyści z korzystania z systemu MojaPizza.pl to nie tylko zamówienia internetowe, ale także prezentacja menu pizzerii w serwisie MojaPizza.pl. Dzięki temu zwiększa się ilość zamówień telefonicznych, gdyż część internautów wybiera tę opcje zamówień.

Uruchomienie internetowej pizzerii jest bardzo proste i szybkie. Przez okres 2 tygodni pizzeria korzysta z bezpłatnego okresu testowego. Po tym czasie można wybrać jeden z dwóch abonamentów [koszty].

W celu uruchomienia internetowej pizzerii:

1. Wypełnij formularz rejestracyjny [formularz]

2. Zaloguj się do systemu [panel]

3. Uzupełnij menu, koszty dostaw itp.

4. Realizuj zlecenia internautów

Uwaga - szczegółowy opis systemu znajduje się w panelu do zarządzania internetową pizzerią (dział FAQ - dostępny po wypełnieniu formularza rejestracyjnego).

Zarejestrowani klienci


© pless intermedia 2008,  sieć internetowych pizzerii - mojapizza.pl